Kdo si hraje, nezlobí!

Srpen 2012

typy na výlet Svojanov

24. srpna 2012 v 11:13 | Helča |  jiné
Ahoj moji příznivci. Omlouvám se za dlouhou dobu bez příspěvků. A tak teď v rychlosti 1 typ na výlet, který máme ověřený z dovolenkového putování po Moravských krajích.
Nejprve jsme týden pobyli u kamarádů v Boskovicích, za což jim tímto nohokrát děkuji!

Okolí Boskovic i samotné Boskovice jsou moc pěkné, pro děti je hezký výlet na hrad Svojanov, kde pokud nechcete prolídkový okruh, tak zaplatíte malé vstupné a můžete se procházet po hradě a vystoupat na hradní věž.
My jsme si dali okruh s hladomornou a takovou pěknou hladomornu jsem dosud neviděla.Pravda , je to pro větší děti, ale nemusíte se bát, malým dětem je umožněno opustit hladomornu, větší si zase mohou vyzkoušet nechat se "umučit".
Doporučuji zaparkovat dole u hlavní silnice a k hradu si vystoupat nenáročný kopeček.V hradě je restaurace a před hradem občerstvení s dětským hřištěm.
Kdo bude chtít, může dále pokračovat po tuším červené značce na vyhlídku a k Božím mukám. Je tam pěkný rozhled a pokud nechcete jít stejnou cestou zpět k hradu, doporučuji pokračovat cestou vlevo až narazíte na cyklostezku a po ní opět vlevo pokračujte k hradu.
Podrobnější popis i s fotkama najdete zde .
Krásný výlet přeji!